KAS MES ESAME IR KĄ VEIKIAME

Esame profesionali komanda, kuri specializuojasi modernių, efektyvių ir patikimų sprendimų smulkiam ir vidutiniam verslui, mažmeninės prekybos įmonėms, bankams ir finansų institucijoms įgyvendinime. Mes siūlome visą spektrą paslaugų – nuo internetinių puslapių kūrimo, jų reklamos skirtingais kanalais iki pilno pardavimų skatinimo medžiagos paruošimo, verslo procesų optimizavimo, IT sistemų diegimo. KRPLT komandos nariai turi ne mažiau, nei 10 metų sėkmingos darbo patirties įvairiose verslo srityse.

SVETAINIŲ KŪRIMAS

Paprastas naudojimas ir funkcionalumas yra pagrindiniai gero TVS rodikliai. Kurdami internetinį projektą, parenkame individualiai Jums patogiausią ir geriausią turinio valdymo sistemą. Svarbiausias kriterijus – paprastumas, bet ne prastumas. Mes turime jums paruošę puikų kainos ir kokybės santykį. Atsižvelgdami į Jūsų biudžetą, galime pateikti kelis kūrimo būdus

GRAFINIS DIZAINAS

Įmonės analizė, vizualinės komunikacijos problemų sprendimas, koncepcijos sukūrimas, vizualinio turinio pateikimas įvairiomis meninėmis ir techninėmis priemonėmis. Būsimo reklaminio plakato, iškabos, lankstinuko, vizitinių kortelių ir kitų leidinių maketų paruošimas spaudai, išdėstant užsakovo pateiktą arba mūsų sukurtą tekstinę ir vaizdinę informaciją specialiomis kompiuterinėmis programomis

TEKSTŲ RAŠYMAS

Profesionaliai rašomi tekstai yra skirti produkto, paslaugos ar idėjos pardavimui. Naudojamas specifinis rašymo stilius, pasąmonę veikiantys žodžiai, kurių pagalba sulaukiama iš anksto numatytos skaitytojo reakcijos: jis paspaudžia ant nuorodos, dalinasi patikusia informacija su draugais, registruojasi pastovioms įmonės naujienoms, susisiekia su įmone dėl konkrečios problemos sprendimo ir pan.

SOCIALINIŲ TINKLŲ ADMINISTRAVIMAS

Socialinių tinklų paskyrų priežiūra ir reklamos kampanijų administravimas - mūsų kasdienybė. Eilę metų dirbame su įvairaus pobūdžio klientų socialinių tinklų paskyromis, todėl žinome efektyviausius reklamos sprendimus ir tinkamiausius būdus, kaip tinkamai išnaudoti ir pritaikyti socialinių tinklų galimybes Jūsų verslui.

KOMPIUTERIŲ PRIEŽIŪRA

Sklandžiai veikiančios IT infrastruktūros išlaikymas reikalauja nuolatinės techninės priežiūros ir periodinių atnaujinimų. Toli gražu ne kiekviena įmonė gali sau leisti turėti IT padalinį, kuris rūpintųsi kasdiene IT sistemų priežiūra ir rutininiais , privalomais, darbais. Mūsų siūlomos užsakomosios IT paslaugos – plataus spektro IT priežiūra už sveiko proto kainą !

SEO PASLAUGOS

SEO arba optimizavimas paieškos sistemoms - metodas, kuris padeda Jūsų svetainei pasiekti aukštesnes pozicijas paieškos sistemų rezultatų puslapiuose. SEO paslaugos apima daugybę skirtingų internetinio marketingo disciplinų, todėl kiekvienam savo klientui parengiame individualią strategiją. Mūsų SEO paslaugų kaina visada bus mažesnė, nei Jūsų iš to gaunama nauda, todėl investuoti į SEO – tikrai apsimoka.

SISTEMŲ ADMINISTRAVIMAS

Kokybiškai įrengta tinklo infrastruktūra, atitinkanti pasaulinius standartus, yra ilgo ir stabilaus IT infrastruktūros veikimo garantas. .

INFRASTRUKTŪROS ĮRENGIMAS

Naudojantis mūsų paslaugomis, jums nebereikės rūpintis serveriu ir jo būkle, nes saugumu, programinės įrangos atnaujinimu, serverio apkrovos valdymu, aukštu sistemos pasiekiamumu ir kitais privalomais dalykais pasirūpins mūsų specialistai.

Turime patirties

TOP